FINALE KAMPIOENSCHAP VAN BELGIE KADETTEN

 

Als kampioen van Vlaanderen en bekerwinnaar, kunnen onze kadetten in september nog 2 prijzen in de wacht slepen: die van kampioen van BelgiŽ en de supercup.

 

De dubbele confrontatie tegen de kampioen van WalloniŽ-Brussel nl. Tourpes werd afgelopen weekend beslecht.

Zaterdag moesten we naar Henegouwen waar een compleet Tourpes ons partij gaf.  We startten heel slecht en konden ons helaas niet in de wedstrijd vechten.  Een 10-1 nederlaag was het zware verdict.

Zondag speelden we thuis de (overbodige) terugmatch die we nipt verloren, het werd 9-10.

Zodoende is Tourpes de nieuwe kampioen van BelgiŽ.

 

 

PUPILLEN KAMPIOEN VAN VLAANDEREN

 

 

KADETTEN WINNEN BEKER VAN BELGIE EN BEKER VAN VLAANDEREN

 

 

Op 5 augustus werd te Villers St Ghislain de finale van de beker van BelgiŽ beslist.

Eerst moesten we spelen tegen Ninove en Thy.

Tegen Ninove bleef het vrij lang spannend, maar uiteindelijk toonden we ons de sterkste (7-5).  Na een verplicht nummertje tegen Thy (7-1), speelden we de finale tegen Tourpes dat eerder Bassilly had uitgeschakeld met 7-0.  In een spannende wedstrijd, toonden we ons op het einde duidelijk de sterkste met 5-7.

 

Op 11 augustus werd de finale van de beker van Vlaanderen beslist te Herdersem.  V.A.1 won de eerste halve finale tegen V.A.2 (7-0).  Daarna werd de maat genomen van Ninove.

 

 

KALENDER

 

De kadetten zijn reeds eerder kampioen.

 

De miniemen haalden 3 opeenvolgende driepunters tegen Galmaarden, Bever en Halle.  Ze eindigen zo als derde in de competitie.

 

De pupillen wonnen de belangrijke wedstrijd tegen concurrent Galmaarden.  Ze verloren maandag op Grimminge, maar hadden voldoende spelen marge om hun titel veilig te stellen.

 

Bij de prepupillen is Grimmingen kampioen geworden.  Onze laatste wedstrijd werd heel nipt verloren tegen Brussegem. We worden alzo 3de in het eindklassement.

 
MAA 13/8  KAD  V.A.2 - Kastel 10-7
DIN 14/8  MIN  Galmaarden - V.A. 4-10
DIN 14/8  PUP  V.A. - Galmaarden 8-5
VRIJ 17/8  KAD  V.A.1 - V.A.2 10-3
VRIJ 17/8  PUP  Terjoden - V.A. 0-13
ZAT 18/8  MIN  V.A. - Bever 10-1
MAA 20/8  PUP  Grimminge - V.A. 7-6
WOE 22/8  MIN  Halle - V.A. 0-10
VRIJ 24/8  KAD  V.A. 2 -  Ninove 8-10

 

UITSLAGEN

 

 

 
DON 24/7  PUP  Terjoden - V.A.  
DON 26/7  PREP  Grimminge - V.A. 6-7
VRIJ 27/7  KAD  Ninove - V.A.1 10-7
VRIJ 27/7  KAD  V.A.2 - Kastel uitg
ZAT 28/7  PREP  V.A. - Bever 9-4
WOE 1/8  PREP  V.A. - Brussegem 6-7
VRIJ 3/8  MIN  V.A. - Idegem 10-7
ZAT 4/8  PUP  V.A. - Halle  

 

BEKER VAN BELGIE voorrondes

 

De pupillen wonnen overtuigend hun wedstrijd tegen Floreffe en speelden daarna tegen Tourpes B hun 3de ronde.  Tegen de Henegouwers waren we helaas een maatje te klein, het werd 10-2.

 

De miniemen speelden zondag tegen Montroeul dat Presgaux klopte.

Na een goede start stond het helaas slechts 2-3, daarna gaven we het uit handen door te veel buiten de lijnen te spelen (6-3).  4 spelen op rij brachten ons opnieuw voor en we liepen zelfs uit tot 7-9.  Helaas trokken we uiteindelijk aan het kortste eind (10-9).

 

Beide kadettenploegen plaatsten zich voor de 2de ronde: VA 2 verloor op Ninove, VA1 won zeer overtuigend op Waret (0-10).  Op de finale dag wachtten Ninove en Thy.

 

 

UITSLAGEN COMPETITIE

 
WOE 11/7  KAD  V.A.1- V.A.2 10-3
ZAT 14/7  MIN  V.A. - Kastel 2-10
VRIJ 20/7  KAD  V.A.1- Kastel 10-5
VRIJ 20/7  KAD  Ninove - V.A.2 10-6
ZAT 21/7  PREP  V.A. - Terjoden 13-0
ZAT 21/7  MIN  Galmaarden - V.A. uitg 14/8
WOE 4/7  KAD  Kastel - V.A.2 10-8
DON 5/7  MIN  Grimminge - V.A. 10-2
VRIJ 6/7  KAD  V.A.1 - Ninove 10-3
VRIJ 6/7  PREP  Wieze - V.A. 6-7
ZAT 7/7  PUP  V.A. - Galmaarden uitg

 

 

CUPDAY PREPUPILLEN

 

Zaterdag 30 juni speelden de prepupillen op Terjoden de Cupday.

Ze verloren met 3-2 tegen Terjoden en wonnen met dezelfde cijfers tegen Grimminge.

In de halve finale verloren ze nipt met ook al 3-2 tegen Brussegem.

 

 

 

 

BEKER VAN VLAANDEREN

 

De pupillen plaatsten zicht voor de finaledag ondanks een 4-6 nederlaag tegen Grimminge.  Dit was echter voldoende na de 2 vorige overwinningen.

 
ZAT 12/5  PUP  Te Grimminge : Grimminge -V.A. 4-6
ZAT 19/5  PUP  te Baasrode : V.A. - Grimminge - Bever 4-6

 

 

Onze miniemen werden reeds uitgeschakeld door het sterke Kastel.

 

De pupillen wonnen beide wedstrijden in hun eerste van 3 ontmoetingen tegen Grimminge en Bever.

 

VRIJ 20/4  MIN  Kastel - V.A. 10-3
ZAT 21/4  PUP  V.A. - Bever - Grimminge uitgesteld
ZAT 28/4  MIN  V.A. - Kastel 3-10
DIN 1/5  PUP  Grimminge V.A.

 Bever - V.A.

5-6

0-6

 

 

PALMARES 2017

 

Kadetten : kampioen van Vlaanderen, beker van Vlaanderen, vice kampioen van BelgiŽ

 

Miniemen : vice kampioen van Vlaanderen

 

Pupillen: 5de plaats

 

Prepupillen: verliezende finalist Cupday

 

 

TRAININGEN JEUGD

 

De indoortrainingen zijn ondertussen reeds begonnen...

 

Interesse in kaatsen?  Contacteer onze jeugdverantwoordelijke Bart Claes (Email)

 

     trainer / afgevaardigde
PREPUPILLEN  2009 en jonger  Ninjo Van Den Breen
PUPILLEN  2006-2007-2008  Kurt Bloemen / Kris Van Keer
MINIEMEN  2003-2004-2005  Andy Currinckx / Sven De Visscher
KADETTEN  2000-2001-2002  Bart Claes - Hans Van Mol / Hans Van Belle